Sweet Meeting Hakkında

1983 yılında, Çeşme’de temelleri atılan Veli Usta, 35 yıla dayanan sektörel tecrübesini dünyada ve Türkiye’de pasta reçeteleri ve tariflerini sınırsız bir şekilde test ederek lezzet ve kalitede mükemmel dengeyi sağladı. Lezzet, doku ve eğlencenin zorlu boyutunun bir araya getirilmesi, bizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliğimiz. Ürünlerimiz sevildikçe ve tercih edildikçe ufak üretimimiz büyüdü tatlı portföyü genişledi ve Sweet Meeting doğdu.

Bugün Sweet Meeting tatlı endüstrisinde lider yenilikçidir. Sweet Meeting ‘in araştırma ve geliştirme bölümünün başında aile üyeleri ve ustalar aynı düşünce ve tutku ile reçete geliştirerek ilk günkü heyecanı ile çalışmaktadır.

Sweet Meeting ‘in ulaştığı büyük çapta üretime rağmen, sanatsal gıda ürünlerİ ve kaliteye, yeniliklere olan tutkumuz, ürünlerimizin ve çalışmalarımızın her birinin arkasındaki motivasyon olmayı sürdürüyor. Elimizdeki seçilmiş Belçika çikolatalarından, yerel olarak hasat edilen taze meyvelere kadar, gelişmekte olan mevcut tariflerimizi ve fikirlerimizi gerçekleştirmek için titiz ve sürekli bir çaba içerisindeyiz. Ortak çalışma ve araştırmalarımızın bir parçası olarak, kendimize ait orijinal reçetelerimizi oluşturan hammaddeleri tedarik etmek adına kendimize meydan okuyoruz. Size yeni geliştirilen ürünlerimizi sunmadan önce tadım masasının etrafında toplanır ve siz müşterilerimizin aşık olmasını sağlamayacak, ev yapımı tadında olmayan hiçbir ürünü sizlere sunmayız.

Tatlılar, gezegenimizdeki her kültür tarafından sevilir. Bu ruhla, Sweet Meeting ‘deki tatları herkesi, sizi, aile ve arkadaşlarınızı bu mutfak deneyimini paylaşmaya davet ediyoruz

Görev beyanı/ Sevgiyi Paylaş!

Sevgiyi Paylaş®manın gücü, Sweet Meeting markası altındaki hepimize, yaşadığımız gezegende ki tatlılara ulaşamayan her bireye tatlıların ulaştırılması sorumluluğunu verir, bu hoşgörü bize tatlıları yenilemek ve yaratmak için ilham verir. Sunduğumuz ürünler bizi yaşamın kutlamaları ve anılarının bir parçası haline getirir. Bu ruhla yola çıkarak kimsesizlere ve buna ulaşma gücü olmayan her bireye bu gıdaların ulaştırılmasını görev edinmiş biz Sweet Meeting markası altındakiler sevginin paylaştıkça büyüyen tek şey olduğunu biliyoruz.

Biz Sweet Meeting olarak diğer markaların bizim sosyal ve ticari değerlerimiz ile yargılandığı standartları belirleyen endüstri lideri olmayı seçiyoruz.

Saf, sürdürülebilir malzemeler için olan tutkumuz ve müşterilerimizin beklentilerini her zaman daha fazlasını gerçekleştirebilmek adına taahhüttümüz geleceğimizi garanti eder. Her alanda yenilik, verimlilik ve esneklik, kârlılığımız ve sürdürülebilir başarımızın devamı için motordur.

Sweet Meeting, bir gıda firmasından daha fazlasıdır. Her şeyden önce müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve beraber çalıştığımız iş arkadaşlarımız olarak karşılıklı başarı elde etmeye odaklanmış, güvenli ve dinamik, huzurlu ve mutlu bir ortam yaratmaya kendimizi adamış durumdayız. Kendimizi en üst düzeyde dürüstlükle ve bizimle beraber olan değerli insanlardan yapabileceklerinin en iyisini bekleyerek ve başarıyı sürdürmeye devam ederek, şirketimizin gelecekte ki tatlı başarısı kesin.