Sweet Meeting Hakkında

1983 yılında, Çeşme’de temelleri atılan Veli Usta, 35 yıla dayanan sektörel tecrübesini dünyada ve Türkiye’de pasta reçeteleri ve tariflerini sınırsız bir şekilde test ederek lezzet ve kalitede mükemmel dengeyi sağladı. Lezzet, doku ve eğlencenin zorlu boyutunun bir araya getirilmesi, bizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliğimiz. Ürünlerimiz sevildikçe ve tercih edildikçe ufak üretimimiz büyüdü tatlı portföyü genişledi ve Sweet Meeting doğdu.

Bugün Sweet Meeting tatlı endüstrisinde lider yenilikçidir. Sweet Meeting ‘in araştırma ve geliştirme bölümünün başında aile üyeleri ve ustalar aynı düşünce ve tutku ile reçete geliştirerek ilk günkü heyecanı ile çalışmaktadır.

 

 

 

 

Nasıl yapacaksınız?

Menüler, afişler, e-posta şablonları ve daha fazlasını ücretsiz sipariş etmek için www.sweetsmeeting.com adresini ziyaret edin.

Müşterilerinizin evde sevdiklerinle tadını çıkarabilmeleri için zaten stok’unuz da olan kekler kurabiyeler ve pastaların broşürlerini ve afişlerini mağaza içi konumlandırmalarını yapın.

Sipariş Alın!

Müşterilerinizin kutlama, toplantı, doğum günü, tebrik ve kurumsal siparişlerini almak için sipariş kartlarını kasa önü şövalyelerine takın.

Müşterileriniz istedikleri ürünü seçtikten sonra kasiyeriniz sipariş emrini kartların üzerine işlesin.

Müşterileriniz donuk olan ürünlerden hemen vazgeçebilir ve bu kartlar ile diğer tüm ürünlerin teslim alma tarihlerini yönetebilirsiniz.